logo

ورود به پنل پیامک

این بخش میتونید وارید پنل شوید و از تمام امکانات رایگان استفاده کنید.

ورود به پنل پیامک

ثبت نام رایگان

info@sms1.ir
شماره تماس : ۲۶۷۰۱۷۵۲ - ۲۲۹۰۸۹۹۰ - ۰۲۱
 

درباره ما

مختصری درباره شرکت ارتباط گستر رهیافت

درباره شرکت sms1

گروه ارتباط گستر رهیافت به عنوان یک استارتاپ در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با وب سایت Rahyaft.net آغاز نمود. SMS1 یکی از محصولات این گروه  می باشد که جزء بزرگ ‌ترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارائه کننده‌ خدمت ارسال پیامک انبوه در ایران است که هشت سال پیش توسط متخصصان این گروه آغاز به کارکرد. این شرکت توانست با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و خطوط مجازی (۳۰۰۰،۵۰۰۰ و خط ثابت)، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد. این گروه هم چنان به دنبال راه اندازی پروژه های دیگر در قالب استارتاپ می باشد که در حال حاضر ادمارک محصول دیگر این گروه به ارائه خدمات بازاریابی و تبلیغ دیجیتال می پردازد.

چرا SMS1 ؟

 

این شرکت با ارسال ماهانه بیش از ۱۲ میلیون پیام و بیش از ۲۰ هزار مشتری از تمام نقاط کشور به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیامدهی، درصد قابل توجه ای از ارسال پیام در کل کشور را به خود اختصاص داده است
این مجموعه به عنوان اولین شرکت در ارائه سرویس پیامک به صورت نرم افزار تحت ویندوز می باشد که بعد از گذشت ۴ سال توسعه آن توسط گروه برنامه نویسی مجرب این مجموعه، کارآمد ترین سامانه تحت سیستم عامل ویندوز حاصل شده است.
به گواه تجربیات مشتریانمان، پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴*۷ تنها شعار شرکت نبوده و آن را در عمل نیز اثبات نموده ایم.

باورها و ارزش های ما

افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر در جهت ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان، جزء مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های ادمارک می باشد. ضمن اینکه خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از سیستم های نوین و ابزارهای ارتباطی دیجیتال به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان sms1 و گروه رهیافت بوده است.

برخی از مشتریان ارزشمند ما

کلام آخر

امید آن داریم که با همت و تلاش مستمر و مثبت، مسیر توسعه و اعتلای صنعت آی تی کشور را ادامه دهیم و در این جهت دست همکاری خود را به سوی کلیه عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و امیدوار به همکاری بیش از پیش هستیم.

همین الان ثبت نام کنید و از امکانات پنل پیامک بصورت رایگان بهرمند شوید..